Cevaplar

En İyi Cevap!
2012-10-23T20:57:23+03:00

1- Arama terimlerini çok amaçlı adres çubuğuna girin

Chrome, varsayılan arama motorunuzdan gelen arama sonuçlarını gösterir. Daha hızlı arama için, sonuçları siz yazdıkça dinamik olarak gösteren Anında Arama özelliğini kullanın.

Yer işaretlerinizde ve uygulamalarınızda arama yapın

Yazarken çok amaçlı adres çubuğu menüsünde yer işareti simgesine  ve  simgesine bakın. Aradığınızı buldunuz mu? Öğe seçmek için ok tuşlarını kullanın ve açmak için Enter tuşuna basın.

Sayfa uyarılarıyla bilmeniz gerekenleri öğrenin

Sayfayla ilgili olarak; engellenen pop-up'lar  veya güvenlik sorunları  gibi bilmeniz gereken şeyler varsa, bunlar için çok amaçlı adres çubuğunda simgeler görünür.

 

2-Favori sitelerinize ve uygulamalarınıza hızla erişin

Yeni bir sekme açmak için  düğmesini tıklayın; burada en sık ziyaret ettiğiniz sitelerin ve Chrome Web Mağazası'ndan eklediğiniz uygulamaların listesini bulacaksınız.

Sekmelerinizi kolayca yeniden düzenleyin

Sekmeleri pencerenin üst kısmı boyunca sürükleyin ve bırakın. Hatta sekmeyi aşağı çekip yeni bir pencerede de görüntüleyebilirsiniz. Sekmeyi yerine sabitlemek için sağ tıklayıp iğneleyebilirsiniz.

Gizli pencerelerle daha fazla gizlilik elde edin

Web sitesi ziyaretlerinizin ve indirme işlemlerinizin göz atma verilerinize kaydedilmesini istemiyorsanız gizli modu kullanın. Chrome menüsünü  kullanarak gizli pencere açın. 


3-

Bir yer işareti eklemek için yıldız simgesini tıklayın

URL'leri ezberleyerek kendinizi yormayın. Çok amaçlı adres çubuğundaki  simgesini tıklayarak sayfayı yer işaretleri çubuğuna ekleyin. İstediğiniz zaman sayfayı tekrar ziyaret etmek için yeni yer işaretinizi kullanın.

Yer işaretlerinizi yer işareti çubuğunda bulma

Yer işaretlerinize kolayca erişmek için yer işareti çubuğunu çok amaçlı adres çubuğunun altında görüntüleyin. Gizlemek isterseniz, yeni bir sekme açın veya yer işaretlerinizi bulmak üzere Chrome menüsünü  kullanın.

Yer işaretlerinizi içe aktarma

Başka bir tarayıcıda sakladığınız yer işaretleriniz varsa, bunları Chrome'a aktarıp yer işaretleri çubuğunda bulabilirsiniz.

 

 

Sana önerim en iyi sonuç için kaynaktan bakman bunda resimler çıkmamış.

 

Kaynak: http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=tr&answer=155618

2 5 2