Cevaplar

  • Eodev Kullanıcısı
2012-10-26T14:14:53+03:00

Bir iş istasyonu üzerinde Office 2010 ürün yüklemek için aşağıdaki desteklenen yöntemlerden birini kullanın:

Office 2010 CD'den Kur'u çalıştırın. Microsoft web sitesi tarafından sağlanan karşıdan yükleme kaynağından Kur'u çalıştırın. Kur, ağ yansıması ya da bir sıkıştırılmış cd yansımasından Office 2010 programları depolandığı bir sunucudan çalıştırmak.Bu görüntü büyük kuruluşlar Microsoft Systems Management Server (sms) gibi Microsoft Office Kur programını çalıştırmak için kullanabileceğiniz araçlar içerir. Windows xp Service Pack 3 (SP3), Windows Server 2003 Service Pack 2, Windows Server 2008 R2, Windows Vista Service Pack 1 veya Windows 7'in yüklü olduğu bilgisayarlarda bir Office 2010 ürün atamak için Grup İlkesi'ni kullanın.

NotÇift önyüklemeli bir bilgisayarda, Office 2010 ürün yükleyebilirsiniz. 

Dağıtım Office dağıtım danışmanlık hizmeti (odas) durumunun bir parçası ise ve yalnızca Microsoft Professional Destek sunan kullanıyorsanız, şu yükleme yöntemlerini destekler. 

Oluşturma ve dağıtma üzerinde Office 2010 cd tabanlı özel bir cd. Bir sistem yansıması (kopya) oluşturun ve sonra kullanıcıların bilgisayarlarındaki görüntüyü çoğaltın.

Bir odas çalışması kullanılabilir olan hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın: 

297033 Office dağıtım danışmanlık hizmeti açıklaması

Office 2010 programları içeren bir sistem görüntüsü oluşturmak ve bu görüntüyü hedef bilgisayara kopyalamak için şu adımları izleyin:

İşletim sisteminin temiz bir yüklemesini gerçekleştirin. Office 2010 ürün yüklemek için bilgisayar aşağıdaki işletim sistemlerinden biri çalışmalıdır: 
Windows xp Service Pack 3 (SP3) veya sonraki sürümleri, Windows xp (yalnızca 32-bit) Windows Vista Service Pack 1 (SP1) veya sonraki sürümleri, Windows (32-bit veya 64-bit) Windows Server 2003 Service Pack 2 (SP2) veya sonraki sürümleri, Windows Server 2003 (32-bit veya 64-bit) msxml 6.0 yüklü Windows Server 2008 R2 (yalnızca 64-bit kullanılabilirlik) Windows 7 (32-bit veya 64-bit) Terminal Server ve Windows üzerinde (64-bit işletim sistemleri üzerinde Office 2010 'un 32-bit sürümleri yüklemeye olanak sağlayan) WİNDOWS'da
Http://technet.microsoft.com/en-us/library/ee624351 (office.14) .aspx adresindeki Office 2010 Kaynak Seti'nde sağlanan sistem gereksinimleri hakkında daha fazla ayrıntı. Office 2010 ürün özellikleri ve istediğiniz Tercihler'ın temiz yüklemesini gerçekleştirin. Bilgisayarın sistem görüntüsünü oluşturun. Bu görüntü bölümü görüntü veya tam sabit disk yansıması olabilir. Sonra hedef bilgisayarlarda sistem yansıması çoğaltın.

NotBurada hedef bilgisayarların donanım benzer bir bilgisayar yansıması oluşturmanız gerekir. Ayrıca, bilgisayarı çalıştıran hedef bilgisayarlarda aynı işletim sistemini çalıştırması gerekir. 

Microsoft, Microsoft Office 2010 ürün bir üçüncü taraf ürünü başarıyla yüklenecektir garanti edemez çünkü üçüncü taraf yardımcı programı kullanılarak oluşturulan resim yüklemelerini tam olarak desteklemez. Biz üçüncü taraf ürünü tüm gerekli kayıt defteri girdilerini oluşturur veya bir üçüncü taraf ürünü doğru bir şekilde tüm gerekli dosyaları doğru konumlara yükler olduğunu garanti edemez. 

Müşteri Destek ürün destek mühendisleri, 2007 Office paketini yüklemek için kullanılan gerçek görüntü dosyası yalnızca ticari olarak akla uygun çaba desteği sağlayabilir. Müşteri destek mühendisleri, Office 2010 uygulamaları ve desteklenen yöntemlerin altında listelenen bu uygulamaların dağıtımını desteklemek devam edecektir. Ancak, gerçek görüntüyü yalnızca ticari olarak akla uygun çaba sınırlı olacaktır destekler. Görüntü dosyası için gereken ticari olarak akla uygun çaba destek sorunlarını giderme içerir ve ters mühendislik sorun giderme. 

NotTersine mühendislik yöntemi Microsoft olmayan bileşenlerin kaldırılması veya kaldırarak Microsoft bileşenleri tek tek yükleme sorunlarını giderir.

Office yükleme sorunlarını giderme

Office 2010 programının çalıştırılması ile ilgili sorunlarınız varsa, Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'ne başvurun. Office 2010 kurulum programı başka bir Microsoft yardımcı programını kullanarak yükleme sorunları varsa, doğru Microsoft ürün destek grubuna başvurun. Bir üçüncü taraf programı kullanıyorsanız, bu ürünün üreticisine başvurun. Office 2010 ürün yüklediğinizde olan sorunları gidermek için aşağıdaki yöntemleri kullanın:

Çevirmektir yalnızca tek bir bilgisayar üzerinde oluşup oluşmadığını belirleyin. 
Bunu yapmak için Office sorunu bilgisayarda geçerli Office yüklemesini yüklemek için kullanılan yöntemi kullanarak yeniden yükleyin. Sorun düzeltilmezse, Kur'u yeniden çalıştırın. Bu sorunu birden çok bilgisayarda veya birden çok kullanıcı için oluşup oluşmadığını belirleyin. Bunu yapmak için başka bir bilgisayarda veya bir kullanıcı olarak bilgisayarda oturum Kur'u çalıştırın ve Kur'u çalıştırın. Sorunu düzelirse, önceki Office yükleme yöntemi başarısız oldu. Bir üçüncü taraf programı kullandıysanız, bu yardımcı program üreticisine başvurun. Kur'u çalıştırma sorunu gidermezse, Microsoft Müşteri Destek Hizmetleri'ne başvurun. Office 2010 System Center Configuration Manager 2007 ile dağıtma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin: 
0
  • Eodev Kullanıcısı
2012-10-26T14:16:04+03:00

Zaten bilgisayarı aldığında bu program otamatikman yüklüdür eğer sildiysen microsoftun sitesinden yükleyebilirsin . :)

0