The Amish are a group of religiouscommunites. They are originally from Europe, but they now live in the USA and Canada. Because of their history, they don't speak English at home--they speak an old-fashioned German. Amish families are usually large, with six or seven children. Their clothes are the same as the first Amish families 300 years ago. The men wear straw hats and black shoes. All married men have a beard, but no moustavhe. Their wives have long hair, but theyalways cover it.

2

Cevaplar

2012-10-29T17:16:11+02:00

Amish religiouscommunites bir grubuz. Onlar aslında Avrupa'dan, ama onlar artık ABD ve Kanada'da yaşıyor. Çünkü onların geçmişi, evde İngilizce bilmeyen - onlar eski kafalı Almanca konuşuyoruz. Amish aileleri altı ya da yedi çocuk, genellikle büyük. Onların giysiler 300 yıl önce ilk Amish aileleri aynıdır.Erkekler hasır şapkalar ve siyah ayakkabı giymek. Tüm evli erkekler sakallı, ama hiçbir moustavhe var. Karıları uzun saç var, ama theyalways örtün.

2 4 2
2012-10-29T17:16:34+02:00
            Metin veya web sitesi adresi yazın ya da bir dokümanı çevirin. İptal   "" kullanımıyla ilgili örnek: Google tarafından otomatik olarak çevrildi   Alpha Amish religiouscommunites bir grubuz. Onlar aslında Avrupa'dan, ama onlar artık ABD ve Kanada'da yaşıyor. Çünkü onların geçmişi, evde İngilizce bilmeyen - onlar eski kafalı Almanca konuşuyoruz. Amish aileleri altı ya da yedi çocuk, genellikle büyük. Onların giysiler 300 yıl önce ilk Amish aileleri aynıdır.Erkekler hasır şapkalar ve siyah ayakkabı giymek. Tüm evli erkekler sakallı, ama hiçbir moustavhe var. Karıları uzun saç var, ama theyalways örtün.
1 5 1