you need a good study place for studying your school subjects. .first, your study place should be quiet.If it is noisy, you cannot concentrate on your studying. second your study place should have a large desk or table. while you are studying, the large desk or table should allow you enough space for writing and putting your materials.

Next your study place should have a comfortable chair and enough light. an uncomfortable chair can give your pain or discomfort. finally your study place should have comfortable temperature. If your study place is too warm you might become sleepy. If it is too cold your thinking may slow down or become unclear.

türkçeye çevirebilir misiniz?

2

Cevaplar

2012-10-29T18:35:31+02:00

Eğer okul konularda çalışmak için iyi bir çalışma yere ihtiyacım var. ., önce çalışma yeri sakin olmalı. Gürültülü ise, size okuyan konsantre olamaz. İkinci öğrenim yerde büyük bir masa veya masa olmalıdır. Eğer devam ederken, büyük bir masa veya masa sizin yazı malzemeleri ve koymak için yeterli alan izin vermelidir.

Sonraki sizin çalışma yeri rahat bir sandalye ve yeterli ışık olmalıdır. rahatsız bir sandalyede ağrı veya rahatsızlık verebilir. Nihayet çalışmada yerde rahat sıcaklıkta olmalıdır. Sizin çalışma yeri çok sıcak ise, uykulu hale gelebilir. Hava çok soğuk olduğu Eğer düşünme yavaşlatmak veya belirsiz hale gelebilir.

0
2012-10-29T18:38:18+02:00

Eğer okul konularda çalışmak için iyi bir çalışma yere ihtiyacım var. ., önce çalışma yeri quiet.If olmalıdır gürültülü, size okuyan konsantre olamaz. İkinci öğrenim yerde büyük bir masa veya masa olmalıdır. Eğer devam ederken, büyük bir masa veya masa sizin yazı malzemeleri ve koymak için yeterli alan izin vermelidir.
Sonraki sizin çalışma yeri rahat bir sandalye ve yeterli ışık olmalıdır. rahatsız bir sandalyede ağrı veya rahatsızlık verebilir. Nihayet çalışmada yerde rahat sıcaklıkta olmalıdır. Sizin çalışma yeri çok sıcak ise, uykulu hale gelebilir. Hava çok soğuk olduğu Eğer düşünme yavaşlatmak veya belirsiz olabilir

0