Cevaplar

2012-09-24T20:51:00+03:00

Gelecekte ne olacak, ne değişecek? Bunu hiç kimse bilmiyor. Biz sadece tahmin ediyoruz. Allah gerçekleştiriyor. Her insanın kendine ait geleceği olur.
          Ben de gelecek hakkında düşünüyorum ve plan yapıyorum. Ben 5 yıl sonra üniversiteden mezun olacağım. Şimdi ben hazırlık bölümünde okuyorum, bir yıl sonra fakültemi değiştireceğim. Ben yıllarca diplomat olmayı çok istedim hâlâ da istiyorum. Diplomat olmak benim hayallerimden biri.
          Ben gelecekte eğitimli, gururlu bir insan olmak istiyorum, kendi ülkeme faydalı bir şey yapmak istiyorum.
          Bence her genç kız için bu hayatta en önemli şey ailedir. Mesela benim için aile çok kıymetli, bu yüzden ben gelecekte çocuklarım için özenli ve ilgili bir insan olmak istiyorum.
Üniversiteden mezun olduktn sonra ben farklı ülkeleri gezeceğim. Bu dünyada nasıl güzel ülkeler var? Benim için bu çok ilginç. İlkin ben Türkiye'yi gezmek istiyorum, çünkü orada çok güzel ve eski tarihi yerler var.
          Hayallerimden biri de gelecekte güzellik salonu açmak. Bence güzellik de hayatımızda çok önemli rol oynuyor. Çünkü güzellik dünyayı koruyor. Bunlar sadece benim gelecekle ilgili amaçlarım, hayallerim.

0
2012-09-24T21:32:41+03:00

1) Sence sen doğru bir arkadaş mısın diyor= Yes, I do

2) Sence senin arkadaşın doğru bir arkadaş mı diyor.=Yes, I do

3)Doğru arkadaşın özellikleri nedir. ve nasıl olmalıdır.=Örneğin : A true friend should be honest, optimistic, friendly.

4) Arkadaşlarınla iyi geçinir misin diyor.=Yes I do

5)Arkaşlarını kırdığında naparsın diyor.=I apologiee böle bişey :D

6) Arkadaşlarınla boş vakitlerin olur mu diyor.=Yes I do. 

CEVAPLARINI DA YAZDIM HAAAA :D

0