Cevaplar

2016-10-28T13:36:06+03:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.
Atam  sen gittin diye,hereve huzursuzluk çöktü.Sen gidince heryer karanlık oldu gözlerimi  açamadım.Sen  gittin diye herkess yerlere yatıı yıktı kendini.Ağlayıp durdular ama  fayda etmedi.Seni özlediklerini mektuba aktardılar senin mezarının üzerine attılar.Sen gör diye,oku diye de halimi gör diy.Burada düşmanlara  yer verilmeyeceğini dair sana söz verdik.Çok zor atam çok zor..
0
2016-10-28T13:40:57+03:00
Atam sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Bize çok güzel örnek oldun. Sayende yeniliklere açık bir milletiz . Bireysel değil topluluk olarak bir milletiz. Bizim için yaptığın yenilikler için sana minnettarız. Sen olmasaydın belki bu kadar iyi durumda olamayacaktık. En başta ALLAH olmak üzere sen ve askerlerimize çok minnettarız. Senden vatanımıza canımızı feda etmemizi öğrendik. Geleceğe sahip çıkmamızı hep senden öğrendik. Siz ve diğer askerlerimiz sayenizde sıcacık evlerimizde huzurla oturabiliyoruz. Sen bize çok şey öğrettin. Keşke seni kitaplardan okumak yerine biraz gerçekte de tanıyabilseydim. Çünkü senin gibi bir vatanseveri bir daha bulmak çok zor . Seni Çook Seviyorum Atam . Her Zaman Kalbimizdesin!!
1 5 1