Cevaplar

2015-12-18T14:42:06+02:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.

--------BİR DAHA GELMEYECEĞİZ DÜNYAYA--------
     
          Şu yaşadığımız hayatta en çok kötülüğü meydana getiren bir husus vardır ki .. " BİR DAHA MI GELECEĞİZ DÜNYAYA" bu söz bir insanın günah işlemesi için, kötülük yapması için ve hayatı kendi kuralına göre yaşaması için yeterlidir. İnsanlar neden anlamak istemezler ki.. Aslında kendileri de derler... Bir Daha Mı Geleceğiz Dünyaya daha çok iyilik edelim demek varken.. Nedendir hayatı yaşama istediği... Dünyaya hakim olma istediği şu insanların çoğunda vardır. En çok kötülük nedenlerinin biridir. Benlik duygusunu yenemeyen insanlar her daim kimyasal maddeler gibi tehlikelidir. Unutmamak gerekir ki her günah olan iş insan için faydasız işlerdir.
                  Dünya da yaşanan bir çok kötülüğü nedeni ilk önce kendini düşünen insanlardır. Empati kurmak yeterli olmaz ama empati bile kurmayı bilmeyen bireyler hayata tehlike saçan maddeler gibidir.İnsanoğlu eski zamandan bu zamana kadar şeytanın vesveslerine kulak vermiş ve hayatını maf etmiştir.İslam dininden uzak olan her toplumun başına felaket gelmiştir. Unutmamak gerekir ki KİM İSLAMI HAKKIYLA YAŞARSA İYİLİKLER ONUNLADIR, KİM Kİ İNKAR EDER TÜM KÖTÜLÜKLER ONUNLADIR..

RabbeGidenYolcu
Başarılar.3 4 3