Cevaplar

2012-11-01T21:27:04+02:00

Xilisoft Video Converter Güçlü ve kullanımı kolay bir video dönüştürme yazılımıdır. Program AVI den MPEG, WMV den AVI, WMV den MPEG, H.264 video, vb. tüm popüler video formatlarını destekler.

Xilisoft Video Converter, DVD, VCD, SVCD, AVI, MPEG, MP4, WMV, 3GP, H.264/MPEG-4 AVC, H.264/PSP AVC, MOV, RM, ASF, FLV, SWF, vb video formatlarıyla sorunsuz olarak çalışır. Ayrıca MP2, MP3, AC3, RA, M4A, OGG, AACvb. ses formatlarına da tam destek sağlar. Xilisoft Video Converter APE, CUE çözücü ve audio CD ripping işlemlerinide yapabilme yeteneğine sahiptir. Xilisoft PSP, iPod, MP4 player, mobil telefon gibi taşınabilir mutimedia sürücülerine de tam destek sağlar.

Tüm bunların dışında Xilisoft Video Converter 3.1 günümüz teknolojisine uygun video görüntü destekleyen cep telefonları için RM (realone) ve 3GP (QuickTime) programlarının dosya biçimlerine de video dönüştürme işlemi yapabilen kolay kullanıma sahip, oldukça başarılı bir programdır.

Yamanın Kurulumu:

          Yamayı kurmaya başlamadan önce Xilisoft Video Converter 3.1 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Yamayı Xilisoft Video Converter 3.1 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak bu yama C:\Program Files\Xilisoft\Video Converter 3 klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, yamanın kurulumu sırasında Gözat... butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız.

          Not: Her ihtimale karşı C:\Program Files\Xilisoft\Video Converter 3\lang klasörünün, C:\Program Files\Xilisoft\Video Converter 3\psp-video-manager\pvm.exe dosyasının ve pvm.exe\UILib71.dll dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

0
2012-11-01T21:27:31+02:00

:D Tmm kardes sn bna mesaj at bn anlatayımm :)

0