Cevaplar

2015-12-18T14:26:17+02:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.


----
       Her ülkenin kendi adına değerli saydığı bir yönetici vardır. Her yönetici de halk tarafından çok sevilmez. Hem yönetici olabilen hem de insanlar için faydalı işlerde bulunan ilk cumhurbaşkanımız olan şahısa biz Atatürk deriz...Türklerin atası olarak bilinir. Yanlış değilsem de tek ismini bildiğimiz atamız değil mi? :). Demek istediğim nokta şudur ki... Her insan iki işi bir anda yürütemez. hem insan sevgisi kazanan bir lider de kolay kolay unutulamaz.
               Her insan lider olabilir ve daha bir çok işi başarabilir ammavelakin insanların hem insan sevgisini kazanıp hem de işi yapması o insanın dahice olan bir yeteneği diyebiliriz.Atatürk çocuklara Ulusal eğemenlik ve çocuk bayramı armağan etmiştir. Bu da demek oluyor ki çocukları çok severdi.Gençlere gençlik ve spor bayramını armağan etmiştir. Daha bir çok şey sayılabilir bu da demek oluyor ki halkına değer veriyordu.Çok kitap okuyordu ve okuduğu kitapların bazıları yabancı dillerden oluşuyordu bu nedenle yabancı dilleri sırf kitabı okumak için öğreniyordu. Aynı zaman da askeri dehası ile meşhurdu...

RabbeGidenYolcu....

Başarılar.
3 4 3