Cevaplar

  • Eodev Kullanıcısı
2015-08-05T15:39:14+03:00

                                                  BAŞARINIZ
başarı , sizin emek vererek , isteyerek , çabalayarak yaptığınız , gerçekleştirdiğiniz sonuçtur. işte tam olarak , buna başarı denir.


hiçbir zaman haksız yere istediğimiz şeyi gerçekleştirmemeliyiz. gerçekleştirsek bile , bu hiçbir zaman sizin başarınız olmaz. bunun adı başarı olmaz. hiçbir zaman boş boş oturup , olmasını beklememeliyiz. şayet öyle yaparsakta , bilin ki istediğimiz gerçekleşmez. herşeyden önce  istemelisiniz . isteyerek yapmalısınız. yaptığınız şey ne kadar zor ve yorucu olursa olsun , isteyerek yaparsanız  eminim size daha kolay ve zevkli gelecektir.

uzun lafın kısası ; sizin başarınız  olabilmesi için gayret edin . isteyin , emek verin. işte bunları yaparsanız tam olarak sizin başarınız olur...

=>> KOLAY GELSİN <<=

ALINTI DEĞİLDİR..!

1 5 1
2015-08-05T17:14:59+03:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.
Merhaba
                     BAŞARI..
 Başarılı olmanın ilk kuralı çalışmaktır..çünkü insan çalışmadan çabalamadan başarıya ulaşamaz...hiç bir başarı çalışılmadan yada emek harcamadan elde edilmez..
başarılı olmayı istemek asla hiç bir zaman yeterli değildir..biz sadece isteriz bunu sadece dilimiz söyler kalbımız ise sadece kazanmak işte bu durumlarda başarılı olamayız çünkü başarıyı biz kazanmak için istiyoruz... başarılı olmayı gerçekten isteyen insan elinden gelenın hatta daha iyisini yapmak için çabalar ve bunun sonucunda başarıya ulaşmış olur...
1 5 1