Cevaplar

2016-10-23T13:06:04+03:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.
Atam biz senden birçok şey öürendik.Geleceğe sahip çıkmayı,TÜrklüğü liderliği,Vatandaşlığı iyi bilmeyisen öğrettin bize.Sen şuan yaşasaydın
Eminim sen den birçok  şey örenip bunu  sergileyecektir.OLsun sen iyiki  yaşamısın-iyiki varmışsın..Hergün senin mesarlığına gidiyorum Ata'm diyorum senolmayadığın günler bize hiç...diyorum.Keşke seni  daha  yakından tanıyabilsem keşke.


Bize birçok öğüt verdin.Alfabeyi yeniye çevirdin.Eşitliğimizi,sağladın.Teşekkürler,İyi İnsan....

3 4 3
2016-10-23T13:28:43+03:00
Atam sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Bize çok güzel örnek oldun. Sayende yeniliklere açık bir milletiz . Bireysel değil topluluk olarak bir milletiz. Bizim için yaptığın yenilikler için sana minnettarız. Sen olmasaydın belki bu kadar iyi durumda olamayacaktık. En başta ALLAH olmak üzere sen ve askerlerimize çok minnettarız. Senden vatanımıza canımızı feda etmemizi öğrendik. Geleceğe sahip çıkmamızı hep senden öğrendik. Siz ve diğer askerlerimiz sayenizde sıcacık evlerimizde huzurla oturabiliyoruz. Sen bize çok şey öğrettin. Keşke seni kitaplardan okumak yerine biraz gerçekte de tanıyabilseydim. Çünkü senin gibi bir vatanseveri bir daha bulmak çok zor . Seni Çook Seviyorum Atam . Her Zaman Kalbimizdesin!!
7 3 7