Aşağıdaki parçayı çevirir misiniz ? [İngilizceden Türkçeye] "Can you imagine a forest without birds or flowers ? Plants and wildlife make the world more interesting and beatiful.Today our world is ind great danger.There is pollution in the air and in the sea.People hunt animals and some animal species are dying out.For example , koalas , pandas , polar bears and whales...Another problem is global warming.The climates are chaning and the earth is becoming hot.We also cut the trees in forests and it is another problem.The number of people is increasing and the number of animals is decreasing.There is no balance in the world now.So what are we going to do about these problems ? Have you got any suggestions ? "

2

Cevaplar

2012-11-06T13:36:12+02:00

"Eğer kuşlar veya çiçeksiz bir ormanda hayal edebiliyor musunuz? Bitkiler ve yaban hayatı dünyanın daha ilginç hale getirmek ve beatiful.Today dünyamızı ind büyük danger.There olan hava ve sea.People av hayvanları kirlilik ve bazı hayvan türlerinin ölüyor olduğunu out.For Örneğin, koala, panda, kutup ayıları ve balinalar ... Başka bir problem, küresel warming.The iklimlerde chaning edilir ve toprak hot.We da ormanlarda ağaçların kesilmiş oluyor ve bu insanların başka bir sorun oluşturmaya sayıdır artan ve hayvanların sayısı decreasing.There olduğunu dünyanın now.So hiçbir denge ne biz bu sorunlar hakkında ne yapacağız? sizin herhangi bir öneriniz var mı

0
En İyi Cevap!
2012-11-06T13:36:42+02:00

"Kuşlar ya da çiçekler olmadan bir orman düşünebiliyor musunuz? Bitkiler ve yaban hayatı daha ilginç ve güzel dünya olun.Bugün dünyamızın IND büyük tehlikedir.Hava ve Deniz kirliliği olduğunu.İnsanların hayvanları avlamak ve bazı hayvan türlerinin ölüyor.Örneğin, koalas, pandalar, kutup ayıları ve balinalar...Küresel ısınma bir başka sorundur.İklimler chaning vardır ve yeryüzünde sıcak hale geliyor.Biz de ormanlarındaki ağaçları kesti ve başka bir sorundur.İnsanların sayısını arttırmak ve hayvanların sayısı azalıyor.Dünyada artık hiçbir denge olduğunu.Bu yüzden ne biz bu sorunları hakkında yapacaksın? Herhangi bir öneriniz var mı? "

2 5 2