Leos are like lions: energetic, free, and independent. Leos likes to get things done. They are excellent leaders because of their authoritative and confident character. They are very loyal to other people, even to their enemies. They like to socialize and give away presents. They like to buy fancy items. Leos like to get the attention of others. They can do many different jobs and learn easily. They always follow their principles so it is very unlikely to be surprised by a Leo. They also like children and are good entertainers. Leo is ruled by the Sun. Leos are optimist because of their strong confidence in themselves. Leos are good leaders, managers, performers and negotiators.
Leo attractions: Scorpio, Capricorn, Leo
Leo colors: ocher, golden
Leo stones: yellow topaz, ruby, tiger's eye
Leo plants: sunflower, lavender
Leo celebrities:Carlos Santana, Alfred Hitchcock, Amelia Earhart,

BUNU DÜZGÜN OLARAK TÜRKÇEYE ÇEVİREBİLİRMİSİNİZ GOOGLE ÇEVİRİDEN DİREK YAPIŞTIRMYIN ONU BENDE YAPARIM ! BİRAZ ZOR AMA LÜTFEEEN !!!

1

Cevaplar

2012-11-06T16:00:41+02:00
Leos aslanlar gibi şunlardır: enerjik, özgür ve bağımsız. Leos halletmek seviyor. Onlar mükemmel kendi yetkili ve kendine güvenen bir karakter lideriyiz. Onlar diğer kişilere, hatta onların düşmanları çok sadık. Onlar sosyalleşme ve hediye vermek gibi. Onlar fantezi öğeleri satın almak gibi. Leos başkalarının dikkatini çekmek istiyor. Onlar pek çok farklı işler yapmak ve kolayca öğrenin. Bu yüzden çok olası bir aslan tarafından sürpriz onlar hep kendi ilkeleri uygulayın. Onlar da çocuk gibi ve iyi eğlence. Leo Cevher'de: Cmt Leos tarafından yönetiliyor iyimser kendilerini güçlü güven nedeniyle vardır. Leos vardır iyi Liderler, Yöneticiler, sanatçılar ve müzakereciler.
Leo konumlar: Akrep, Oğlak, Leo
Leo Renkler: koyu sarı, altın
Aslan taşlar: sarı topaz, yakut, Kaplan'ın gözü
Leo bitkiler: ayçiçeği, lavanta
Leo ünlüler: Carlos Santana, Alfred Hitchcock, Amelia Earhart,  
1 3 1