My school day begins at half past seven. Then I dress up and brush my teeth. After that, at quarter to eight, I eat some sandwiches. then I watch the news. I go out at eight o'clock.
I usually go to school on foot. It is not far from my home. I arrive at school at half past eight. The first lesson starts at quarter to nine and the last lesson ends at quarter past two. İt is so boring for me on Mondays. The breaks last only ten minutes. I have one hour for lunch. There is a canteen in the school. I eat hamburger and drınk fruit juice every lunch at the canteen. On Mondays, I have geography, Maths, chemistry, and history. I love Hıstory and Geography but I don't like Maths and Chemistery. Especially I hate Chemistry. My favourite subjech is Information and Communications Technology. I have no high marks. I'm a bit lazy. My teachers are always angry with me. We have really much fun at school . I don't like home work. After school we usually go to a shop or a cafe . But I need to study for the universty exam. When I arrive home I'm a dead beat! So, I don't do my homework. I rest some time while listening to music. I chat with my friends on the Internet. türkçeye çevirelecek

2

Cevaplar

2012-11-08T18:55:12+02:00
Benim okul gün yarısı geçmiş yedi başlar. O zaman giysi ve dişlerimi fırça. Bundan sonra çeyrek-8, de, bazı sandviç yiyin. sonra haber seyretmek. Saat sekizde çıkıp. Genellikle yürüyerek okula gitmek. Evimi çok uzak değil. Yarım sayısı sekiz okulda geliyor. İlk ders dokuz çeyrek başlayıp, son ders çeyrek sayısı iki sona erer. İt Pazartesi günü benim için sıkıcı. Tatili, sadece on dakika son. Öğle yemeği için bir saat var. Okulda bir kantin olur. Ben hamburger ve drınk meyve suyu kantin her öğle yemeği yemek. Pazartesi günleri, coğrafya, matematik, kimya ve geçmişi var. Hıstory ve Coğrafya seviyorum ama matematik ve Chemistery gibi değil. Özellikle kimya nefret ediyorum. Benim favori subjech, bilgi ve iletişim teknolojisi olduğunu. I-si olmak hayır yüksek işaretleri. Ben biraz tembel. Öğretmenler her zaman bana kızgın.Biz okulda gerçekten çok eğleniyoruz. Ev işi gibi değil. Okuldan sonra genellikle bir dükkan ya da bir kafeye gidiyoruz. Ama üniversite sınavı için çalışması gerekir. Eve geldiğim zaman ölü beat duyuyorum! Yani, benim ödev yapmayın. Müzik dinlerken bir süre bekletin. Internet üzerinde arkadaşlarımla sohbet.
0
2012-11-08T18:56:15+02:00

Benim okul günü yedi buçukta başlıyor. Sonra giyinmek ve dişlerimi fırçalamak. Bundan sonra, çeyrek sekiz, bazı sandviç yiyin. sonra ben haberleri izlemek. Ben saat sekizde dışarı çıkmak.
Ben genellikle okula yürüyerek gidin. Bu benim evden uzakta değil. Ben Sekiz buçukta okulda varıyoruz.İlk ders dokuza çeyrek kala başlar ve son dersten iki geçtiğimiz çeyrek biter. Pazartesi günleri benim için çok sıkıcı.Sadece son on dakika keser. Ben öğle yemeği için bir saat var.Okulda kantin bulunmaktadır. Ben bir hamburger ve içecek meyve suyu kantininden her öğle yemeği. Pazartesi günü, ben, Matematik, kimya, ve tarih coğrafya var. Ben Tarih ve Coğrafya seviyorum ama Matematik ve Kimya sevmiyorum. Özellikle Kimya nefret ediyorum. Benim favori subjech Bilgi ve İletişim Teknolojisi. Ben hiçbir yüksek işaretleri var. Ben biraz tembelim. Öğretmenlerim bana hep kızgın. Biz okulda gerçekten çok eğlenceli. Eve iş sevmiyorum. Okuldan sonra biz genellikle bir dükkan veya bir kafeterya gitmek. Ama üniversitenin sınavına çalışmak gerekir. Eve geldiğinizde ben ölü yorgunum! Yani, benim ödev yapmak istemiyorum. Müzik dinlerken biraz zaman dinlenmek. Ben internette arkadaşlarımla sohbet.

0