Cevaplar

2012-11-08T21:03:33+02:00
KUBİLAY : Hafız? ESAT : Ne oldu Gulibay? KUBİLAY : Uzun eşek oynamalıyızz! ESAT : O biraz zor olum. Açelya’yı görmüyon mu sınıf başkanı değil sanki başbakan. Daha dün ağzından duydum susmamız için “One Minute!” dedi öğretmen az kalsın bana vuracaktı “Hamdolsun teğet geçti.” dedi. Bizim uzun eşek oynamamız olasılıksız yani Gulibaycığım. KUBİLAY : Uzun eşek oynamalıyııııs! ESAT : Hoppaa! Herif takmış uzun eşek. AÇELYA : Kubilaaay! Fazla konuşma biliyorsun bir ders sonra rehberlik var öğretmene söylerim. Esat bu arada, yazıldın ESAT : Ya beni Guli… AÇELYA : Artı. ESAT : Hey Allahım yaa! AÇELYA : Artı 2. ESAT : Ya tamam ben susucam sen… AÇELYA : Artı 3 ESAT : (İçinden) Allahım yaa ne biçim şey lan bu susucam diyom artı atıyo be! AÇELYA : Artı 4 ESAT : Ohah lan! İçimimi okuyon lan sen!? AÇELYA : Artı 5. (ESAT sonunda susar)
KUBİLAY : Aga harbiden uzun eşek oynamalıyız. AÇELYA : Kubilay öğretmene gidiyorsun. (KUBİLAY, AÇELYA’nın yanına gider ve gözüne biber gazı sıkar)
AÇELYA : AAAAAAAAHH ERKEKSEN AT O BİBER GAZINI DÖVÜŞ LAN!
KUBİLAY : Yürü git lan! (AÇELYA bayılır)
ESAT : Olm sen manyak mısın lan Gulibay!? Kıza biber gazı mı sıktın! Ayrıca ne arıyor lan o sende karı mısın yanında biber gazı taşıyon? KUBİLAY : Yok be olm yerde buldum kullanılmamış 0 yani. Bende aldım beleşi severim nede olsa. Ayrıca silahlı birine karşı kullanabilirim bunu. ESAT : Nerden anladın 0 olduğunu? KUBİLAY : Gözüme sıktım bir şey göremez oldum koştum. Neyse ki okulu ezbere biliyorum gözümde canlandırdım tuvalete gittim. ESAT : Ben de diyorum öğle arası “Neden Gulibay ağlıyarak okula gidiyor?” . KUBİLAY : Haydi olum uzun eşek oynuyalım la boşuna mı sıktım gazı? (KUBİLAY, ESAT, MEHMET A grubu, FARUK, VEYSEL, FİKRET B grubu AYKUT’da yastıktır)
KUBİLAY : Hadi ilk kim yatıyor? FARUK : Siz yatın ilk önce. KUBİLAY : Tamam kabul. AYKUT : Yalnız benim çişim geldi lan. HERKES : DUR DURDUĞUN YERDE LAN!
(FARUK, VEYSEL ve FİKRET sırasıyla atlarlar. En sonunda MEHMET yellenir)
KUBİLAY : (A grubu yıkılır) PÖHHH LAN NEFES ALAMIYOM! MEHMET NE YAPTIN LAN SEN PÖÖÖH ÖHHÖÖÖÖHÖ. OLUM CAMI AÇIN LAN! NEFES ALAMIYOM HEEEEEEEH HÖÖÖÖÖÖÖÖ HEEEEH HÖÖÖÖ!
ESAT : Ulan Mehmet tutamadın mı lan gazını. Olum sende az dayanamadın la! KUBİLAY : LAN OLUM BU GAZ BİBER GAZINDAN FECİ LAN BİR HİSSETSEYDİN O DUYGUYU PÖHHH HEEEEEE PÖHE HEEEEEEEEEEH HÖÖÖÖÖÖ HEEEEEEEEH HÖÖÖÖÖÖÖ!
ESAT : Hadi olum Faruk sıra sizde yatın bakim FİKRET : Mehmetciğim sağ olasın senin o muhteşem küflü peynir gazın ile 1-0 yaptık. MEHMET : LAN OLUM KIRARIM KAFANI!
FARUK : Kavga yok kardeşim kavga yok! Oynamaya devam. Hadi eğilin. (B grubu eğilir)
(KUBİLAY atlar)
ESAT : Kubilay zaten sıska bunları yıkamaz. (ESAT atlar)
ESAT : Benim altımda zaten aygır gibi biri var (MEHMET atlar)
ESAT : Ama Mehmet gibi 965 kilolu biri atlarsa… (B grubu çöker) …kesinlikle biz kazanırız. MEHMET : Heheheh durum 1-1 berabere. Noldu lan Fikret? Nası yıktım seni? FİKRET : La yürü git! VEYSEL : Hadi siz yatıyonuz! MEHMET : Kaybeden tekrardan yatıyordu böyle oynanmaz ki bu oyun. FARUK : Bi’ kaç dakika önce siz kaybettiniz yatmadınız? FİKRET : Hadi bakalım eğilin. AYKUT : Hafız çişim bu sefer acayip geldi gitmeliyim. HERKES : DUR DURDUĞUN YERDE LAN!
AYKUT : Peki (A grubu eğildiğinde AYKUT, MEHMET’in kafasına işer.)
MEHMET : LA OLUM SEN MANYAK MISIN LAN GERİ ZEKALI!
AYKUT : Ben dedim öyle böyle değil diye ama göndermediniz. KUBİLAY : Noldu lan Memo!? Bana yaptıklarına bakılırsa az bile. Heheheh! (ÖĞRETMEN içeri girer)
ÖĞRETMEN : LAN NABIYONUZ LAN BURADA!? (Ayaktaki uzun eşek oynayanları döver) GEL LAN BURAYA! ÇAAAT ÇOOOOT PAAAT KÜÜÜÜÜT! PÜH REZİL ALTINA İŞEMİŞ GEÇİN LAN YERİNİZE!
(Öğrenciler yerine geçer.)
ÖĞRETMEN : (Açelya’nın yanına gider) Ne yaptınız lan kıza mahfolmuş! DENİZ : (Hıp hızlı rep söyler gibi) Öğretmenimaçelyakubilayaseniöğretmenesöyleyecemded ionadansonrakubilaybibergazıaldıondansonragittiaçe lyayasıktısonraaçelyabayıldıondansonrageldileruzun eşekoynadı. ÖĞRETMEN : Kim o Kubilay!? (KUBİLAY ayağa kalkar)
ÖĞRETMEN : (KUBİLAY’ı kulağından çeke çeke götürür) Gel bakalım hayvan oğlu hayvan disiplene gel sen hele gel ne olursan ol gene gel!
KUBİLAY : Babama hayvan deme lan kaşar! ÖĞRETMEN : Velini de çağıracağım bekle sen bekle!
1 2 1