Cevaplar

2012-11-08T21:07:16+02:00

bize yardımlarını konu alan bir yazı yaz

1 1 1
2012-11-08T21:12:44+02:00

atam seni hiç unutmuyoruz sen bizim hep kalbimizde hiç sönmeyecek olan ateşsin seni çok seviyoruz atam seni hiç unutmayacağım 

 yada

      ATAM

    Sen bütün kötülüklere göğüs germiş ,yılmadan bıkmadan savaşmış yüce bir insansın.Sen Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’sün. Bazen seni düşünüyorum çünkü seni anlamak istiyorum bunları nasıl başardığını ve inancını bir defa daha düşünüyorum bende senin gibi cesur yürekli olmak istiyorum. Şu sözün aklımdan çıkmıyor bir türk dünyaya bedeldir evet atam bir türk dünyaya bedeldir.Atam seni çok özlüyoruz. Keşke yanımızda olsan elerlini öpebilsek diyoruz. Atam sen türk halkının kalbinde yaşıyorsun seni hiç unutmuyoruz.

Bu yıl senin sayende  Cumhuriyettin 91’inci yılını kutluyoruz                                                                                                                                                                                                                                                                                                   .    Atam ! Ben bütün dünyada barış olsun istiyorum bende senin gibi yurtta sulh cihanda sulh istiyorum bu anlaşmazlıkların yerine sevgi ,barış ve dostluk içinde yaşamak istiyorum .Eğer sen olsaydın bunlara son verirdin ve barış ,dostluk içinde yaşardık.Ama olmuyor savaşlarda suçsuz insanlar ölüyor.Daha fazla tahammül edemiyorum daha fazla toprak kazanabilmek için bir insanın canına mal oluyorlar işte bu kadar  acımasızlar.

    Atam seni hiç unutmuyorum rüyalarımda seni öperken ,sarılırken görüyorum kalkıyorum ve diyorum ki keşke atam yanımda olsa ve birden bir şeyler oluyor ve yine diyorum ki Atam benim kalbimde yaşıyor,o benim yanımda diyorum.

    SAYGILARIMLA 

 

 

 

 

2 5 2