look at my family photo ! My ___ is head of the family. His name is Rpbert.He is slim and tall. He is seventy one years old.His ___ 's name is Emily.She has got short blonde hair.She is my lovely _____.My grandparent's son is my ___.His name is Chris.He is an octor .He is handsome.He is well built and tall but my __ is short and slim.Her name is Anna.She is a doctor.My mother has a got ____.he is my ____ jack.he has got a ___.her name is sue.she is my __ she has got long blonde hair and freckles.jacks __ is tall and slim.her name is tessa.daniel is my ___. he has got short brown curly hair and glasses.I'm tall and slim but he is owerweight.my name is alf.we're teh lucky grandsons in the family.we have got a parrot.her name is spoky.she is one of the ferguson family members.
boşuklara yazılcaklar : mother son father grandparents husband grandmother wifex2 cousin ucle daughter grandmother acil yerleştirip türkçeye çeviren varsa yorum atsıın lütfen acil lazım lise 1 özgün yaynınları ingilizce ders sayfa 13.

2

Cevaplar

En İyi Cevap!
2012-09-27T11:30:05+03:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.

ailem fotoğrafı bak! Benim ___ ailenin reisi olduğunu. Onun adı Rpbert.He ince ve uzun boylu olduğunu. O yetmiş bir yıl old.His ___ 'ın adı Emily.She kısa sarışın hair.She benim güzel _____ olduğunu var olduğunu. Benim büyükbaba oğlum ___ olduğunu. Onun adı Chris.He bir octor olmasıdır. O handsome.He olduğunu iyi inşa edilmiş ve uzun boylu ama benim __ kısa ve slim.Her adı Anna.She olan bir doctor.My anne var ____ sahiptir. benim ____ jack.he bir ___ var olduğunu. adını sue.she benim olduğunu __ o uzun sarı saçları var ve freckles.jacks __ boyunda ve slim.her adı tessa.daniel benim ___ olmasıdır. o kısa kahverengi kıvırcık saçları ve gözlüklerimde var 'uzun boylu ve ince m ama owerweight.my adı alf.we olduğunu' family.we yılında yeniden teh şanslı torunları bir parrot.her adınız var spoky.she biridirferguson aile üyeleri.
boşuklara yazılcaklar: anne oğul babası dedesi kocam büyükannesi wifex kuzeni ucle kızı büyükannesi

2 3 2
2012-09-27T11:51:02+03:00

ONAYLANMIŞ CEVAP

×
Uzmanlar tarafından teker teker incelenmiş onaylı cevaplar, doğru ve güvenilir bilgileri içermektedir. Eodev içerisinde moderatörler tarafından kontrol edilmiş milyonlarca kaliteli cevap vardır ancak onaylanmış cevaplar mükemmel ötesidir.

My ___ is - grandfather

 

His ___ 's name - wife

 

She is my lovely _____. - grandmother

 

My grandparent's son is my ___. uncle

 

but my __ is short :

 

jacks __ is tall : wife

 

daniel is my ___.cousin

 

parça çok kötü yazılmış. yanlış cevaplar vermek istemiyorum

 

0