I think the body images in your mind control your self-esteem. they are thin,young and fashionable woman images unfortunately ,tv ,videos and films placed our minds these images unfortunately,tv,vidios and films placed our minds these images.actually,they create unrealistic expectations. today's teenage girls believe that they can only be attractive if they look like models. I think you are young enough to be beatiful and you are wise enough to be attractive.(türkçeye cevirimisiniz)

2

Cevaplar

En İyi Cevap!
  • Eodev Kullanıcısı
2012-11-12T17:10:59+02:00

Bence kafanızdaki vücut görüntüleri sizin benlik saygınızın kontrolünü oluşturur. Onlar, ince genç ve  moda kadını görüntüleri, tv, videolar ve filmler bu görüntüleri , tv, video ve filmler bu resimler .ancak aklımızı yerleştirilen zihinlerimizi yerleştirilir, onlar gerçekçi beklentiler oluşturur. Bugünün genç kızlar modeller gibi bakarsanız onlar sadece çekici olabilirler Sana güzel olacak kadar genç olduğunu düşünüyorum ve çekici olabilecekleri kadar akıllı olmalılar.

1 5 1
2012-11-12T17:11:19+02:00

Ben sizin benlik saygısı vücut görüntüleri zihin kontrol düşünüyorum. onlar ince, genç ve şık kadın ne yazık ki, tv, video görüntüleri ve filmleri bu görüntü ne yazık ki bizim kafamızda yer, Filmler, tv ve vidios aklımızda yer bu images.actually,they gerçekçi olmayan beklentiler oluşturun. Bugünün genç kızlar, onlar gibi modelleri bakarsanız onlar sadece çekici olabilir inanıyoruz. Güzel olmak için genç ve çekici akıllıca olduğunu düşünüyorum.

0