Cevaplar

2012-09-27T15:46:41+03:00

Bu sıcacık yaz gününde araba yolcuğu yapacaktık.Pek hoşlanmasamda yolculuk boyuncu hiç konuşmamıştım.Kardeşim benle didişmeye çalışıyor bense sakin sakin camdan dışarı bakıyordum.Annemin keyfi yerindeydi.Ne de olsa arabayı o sürüyordu.Artık can sıkıntısından patlayacaktım.Araba da bulunan bir yazarın kitap ve dergilerini buldum ve karıştırmaya başladım.O sırada gideceğimiz yere vardık.Arabadan indim eve girdim ve birde ne göreyim arkadaşlarım bana bir süpriz doğum günü partisi hazırlamıştı.

1 5 1
2012-09-27T15:54:41+03:00

"arkadaşım ile aramızda geçen ufak didşme ya da minik kavgadan sonra bu yolculuk ve tatil bana çok iyi gelecek. şu an şu sıcakcık havada otobüsteyim ve keyifli geçiyr şu ana kadar yolculugum.. otobüs haraket eder etmez dergilerimi çıkardım ... bu nedir ki şimdi off ya şu kavga ettiğim arkadaşımın kitapları benim dergilerimle karışmış neyse yapacak bişey yok okuyacagız .......

 

..................

 

vay be aslında çok hoşlandım bu kitabı yani yaklaşık 6 saat okuyup bitirebilecek kadar çook. neden o kitap kurdunun da bu kitapların başından kalkmadıgını da şimdi çözdüm..."

 

 

 

sanırım çook kötü oldu ama yazmaya başladım bitireym bari dedim

1 5 1