Cevaplar

  • Eodev Kullanıcısı
2012-11-13T19:30:40+02:00

İnternetten alışveriş güvenlimi diyenlere, kredi kartlarının güvenliğinden şüphelendiklerini tahmin edebildiğimizi belirtelim. Bu noktada hemen, az önce de belirtmiş olduğumuz, internette alışveriş yapmanın zararları ve yararları için, internetten alışveriş yapılan sitenin güvenilirliğine değindiğimizi hatırlatalım. İnternetten alışveriş yapmak aslında güvenlidir diyelim, fakat altını çizelim; internetten alışveriş yapmak, internetten alışveriş yapılan sitenin güvenilirliğine bağlı olarak güvenlidir.
İnternette alışveriş yapmanın zararları arasında, kredi kartı bilgilerinizin ele geçirilmesi, ve sonrasında, sizin bilginiz dahilinde olmayan çekimlerin yapılabilmesinden söz etmek gerekir; fakat, güvenilir bir internet sitesinde, internetten alışveriş yapıyorsanız, bu internet sitesinin zaten bir sanal pos, ve SSL sistemi bulunmaktadır. Bu durumda şunu bilmelisiniz: internetten alışveriş yapmakta olduğunuz internet sitesi, sizin banka bilgilerinize hiç bir şekilde erişememektedir.

Yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

1 5 1
2012-11-13T19:46:18+02:00

aldıgımız hediyenin plastik olmamasına özen göstermeliyiz çünkü bazı maddeler düzensiz oldugu için bir çok hastalıklar ortaya çıkıyor . yararlı olan maddeler tSe bangası olan ürünleri secersek hayatımızı koruruz.

0