bir çeviri isityorum ne anlatılmak isteniliyor

atrue friend: ıt ıs not always easy to have atrue firend.There are some special qualities about a true friend.One of them is being honest.A true fiend is honest.They always listen to you and tell you what they really fell.Another quality is being reliable.A true fiend is always there when you need them. For example,, if you are in trouble you can phone your friendfor help.A true fiend is also supportive and helpful.They cheer you up and encourage your dreams.A true fiend also has a good sense of humour.They make you laugh. Friendship is like a sensitive flower,so you should treat your friends in a nice and kind way. So, why don't you get together with your friends and have fun ? Good times make great memories.

2

Cevaplar

2012-11-13T19:56:06+02:00

 CÜMLE DEVRİK OLABİLİE TOPLARLA ...!! 

 

 

atrue arkadaşına: tahribatın ıs atrue firend.There sahip olmak her zaman kolay değildir honest.A gerçek tiryaki olmak honest.They her zaman dinlemek ve ne onlar gerçekten fell.Another size edilirse bunların gerçek friend.One hakkında bazı özel nitelikleri ihtiyacınız olduğunda kalitesi reliable.A gerçek tiryaki olmak her zaman orada olduğunu. Eğer sorun varsa Örneğin, size friendfor help.A gerçek şeytan da neşelendirmek ve dreams.A gerçek şeytan da iyi humour.They duygusu sizi güldürmek sahiptir teşvik destekleyici ve helpful.They olduğunu arayabilirsiniz. Dostluk hassas bir çiçek gibi olduğunu, bu nedenle bir hoş ve nazik bir şekilde arkadaşlarınızla tedavi gerekir. Peki, neden sizin arkadaşlarınızla birlikte almak ve eğlenmek değil mi? İyi günler harika anılar yapmak.

0
2012-11-13T19:56:23+02:00

atrue arkadaş: tahribatın ıs atrue firend-si olmak her zaman kolay değil.Bazı özel nitelikleri hakkında gerçek bir dostu vardır.Bunlardan biri dürüst olmak.Gerçek bir şeytan, dürüst.Onlar her zaman dinlemek ve söylemek sen ne onlar gerçekten düştü.Başka bir kalite, güvenilir.İhtiyacınız olduğunda gerçek bir şeytan her zaman var olduğunu. Örneğin, eğer bir sorun varsa friendfor yardım telefon.Gerçek bir şeytan da destek ve yardım etmek.Onlar tezahürat ve hayallerinizi öneririz.Gerçek bir şeytan da iyi bir mizah duygusu var.Onlar gülmek olun. Dostluk önemli bir çiçek gibi yani arkadaşlar hoş ve nazik bir şekilde tedavi etmek gerekir. Peki, neden arkadaşlarınız ile birlikte almak ve eğlenmek? İyi günler, harika anılar olun.

0